Wybierz swoją ligę





Wydarzenia/Mecze Pucharowe

Data Nazwa Opis
2019-04-02 20:40 Puchar Mistrzów, pierwszy mecz : AWL - T.B 85 Team (ul. Sarbinowska 10)

Starcie nr 1 Mistrza z Kuźnik (AWL) oraz Mistrza z WLB (T.B 85 Team). 

2019-04-12 19:00 Ceremonia wręczenia nagród - Club Wall Street

Gala wręczenia nagród za sezon Zima 2018/2019, ligi: Futsal i OFC, Ceremonia odbędzie się w klubie Wall Street w Pasażu Niepolda, we Wrocławiu.

2019-04-15 21:30 Superpuchar Ligi Wrocbal na Kuźnikach: AWL - Przyjaciele Tifosek

Starcie Mistrza Ligi na Kuźnikach (AWL) oraz zdobywcy Pucharu Ligi (Przyjaciele Tifosek)

2019-04-25 20:40 Superpuchar Ligi Wrocbal na WLB: T.B 85 Team - BNY Mellon

Starcie Mistrza Ligi na WLB (T.B 85 Team) oraz finalisty Pucharu Ligi (BNY Mellon)

2019-05-13 20:40 Puchar Zdobywców Pucharów, pierwszy mecz: Przyjaciele Tifosek - T.B 85 Team

Starcie numer 1 zdobywcy Pucharu Ligi na Kuźnikach (Przyjaciele Tifosek) oraz zdobywcy Pucharu Ligi na WLB (T.B 85 Team).

2019-05-22 20:40 Puchar Zdobywców Pucharów, rewanż: T.B 85 Team - Przyjaciele Tifosek

Starcie numer 2 zdobywcy Pucharu Ligi na WLB (T.B 85 Team) oraz zdobywcy Pucharu Ligi na Kuźnikach (Przyjaciele Tifosek)

2019-06-06 19:55 Puchar Mistrzów, rewanż : T.B 85 Team - AWL (ul. Skwierzyńska 1-7)

Starcie nr 2 Mistrza z Kuźnik (AWL) oraz Mistrza z WLB (T.B 85 Team).


Mecze ligowe


Data Drużyna A Drużyna B Boisko Arbiter Koordynator
2019-03-25 18:25 Brzmienie Miasta Zielone Anioły WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-03-25 19:00 Logintrade FC Velicante Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Tomasz Pondel
2019-03-25 19:10 Bus Marco Polo Stowarzyszenie Odra-Niemen WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-03-25 19:50 Prezesi GOJA Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Tomasz Pondel
2019-03-25 19:55 Unit4 F.C. Żar Tropików WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-03-25 20:40 FC ŻWiR Impel WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-03-25 20:40 Capgemini Selsey Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Tomasz Pondel
2019-03-25 21:30 Dżentelmeni Elita Nowy Dwór Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Tomasz Pondel
2019-03-26 18:25 MAHLE Shared Services Fresenius United WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Tomasz Pondel
2019-03-26 19:00 Deloitte Leroy Merlin Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-03-26 19:10 Football Crew Wrocław Tigers WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Tomasz Pondel
2019-03-26 19:50 3M Klueh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-03-26 19:55 Piorun Zaodrze Real Compensación WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Tomasz Pondel
2019-03-26 20:40 Cloud FC Wolves Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Tomasz Pondel
2019-03-26 20:40 AWL Przyjaciele Tifosek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-03-26 21:30 Astech AWL II Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-03-27 18:25 LeanForge FLHF WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Michał Pondel
2019-03-27 19:00 Core Services Awan-Bud Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-03-27 19:10 BNY Mellon Tomtex WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Michał Pondel
2019-03-27 19:50 Termo Team Virtual Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-03-27 19:55 AXA XL Gumzamet Fidasz WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Michał Pondel
2019-03-27 20:40 Baumit Wielka Niewiadoma WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Michał Pondel
2019-03-27 20:40 CSWIiCh Wybrzeże Klatki Schodowej Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-03-27 21:30 Beer Crew Rycerze Ni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-03-28 18:25 ForceGSM T.B 85 Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-03-28 19:00 Eko-Okna S.A. KPMG Audyt Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Paweł Kubów
2019-03-28 19:10 Brak Sponsora Afera Neonowa WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-03-28 19:50 3M AWL Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Paweł Kubów
2019-03-28 19:55 Brat Albert Soccer Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-03-28 20:40 Industrial Solutions Group Szpilmacherzy WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-03-28 20:40 AWL II The Old School Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Paweł Kubów
2019-03-28 21:30 Astech Za Bezpieczny Weekend Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Paweł Kubów
2019-03-29 19:00 Medserv United FiGA Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-03-29 19:50 Kuchcik Kuźniki Sancho Panza Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-03-29 20:40 Coyote Logistics JaCierpieDole FC Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-03-29 21:30 FC AmRest Fulanito Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-04-01 18:25 Stowarzyszenie Odra-Niemen LeanForge WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-04-01 19:00 Prezesi Przyjaciele Tifosek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Paweł Kubów
2019-04-01 19:10 Zielone Anioły Cloud FC WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-04-01 19:50 GOJA Wrocław Sancho Panza Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Paweł Kubów
2019-04-01 19:55 Impel AWL Kadra WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-04-01 20:40 Bus Marco Polo Unit4 F.C. WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-04-01 20:40 Axiom United FiGA Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Paweł Kubów
2019-04-01 21:30 Termo Team Selsey Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Paweł Kubów
2019-04-02 18:25 InsERT Team ORA Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Tomasz Pondel
2019-04-02 19:00 Deloitte The Old School Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-02 19:10 FC ŻWiR Brak Sponsora WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Tomasz Pondel
2019-04-02 19:50 3M Dżentelmeni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-02 19:55 KP Ogrodomania Old Blue Angels WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-04-02 20:40 Wielka Niewiadoma Real Compensación WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-04-02 21:30 AWL II Za Bezpieczny Weekend Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-03 18:25 Tomtex Football Crew Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Michał Pondel
2019-04-03 19:00 Przyjaciele Tifosek Kuchcik Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marta Toczek
2019-04-03 19:10 Afera Neonowa Żar Tropików WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Michał Pondel
2019-04-03 19:50 Medserv United Coyote Logistics Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marta Toczek
2019-04-03 19:55 Szpilmacherzy Piorun Zaodrze WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Michał Pondel
2019-04-03 20:40 Baumit BNY Mellon WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Konrad Nowak Michał Pondel
2019-04-03 20:40 Klueh Blitz Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marta Toczek
2019-04-03 21:30 Elita Nowy Dwór Wybrzeże Klatki Schodowej Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marta Toczek
2019-04-04 18:25 Fresenius United FLHF WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-04-04 19:00 Core Services Capgemini Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-04-04 19:10 Soccer Team Brzmienie Miasta WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-04-04 19:50 FC AmRest Leroy Merlin Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-04-04 19:55 Tigers ForceGSM WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-04-04 20:40 T.B 85 Team Industrial Solutions Group WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-04-04 20:40 Eko-Okna S.A. Rycerze Ni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-04-04 21:30 AWL CSWIiCh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-04-05 19:00 FC Velicante Wrocław Awan-Bud Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-04-05 19:50 Logintrade JaCierpieDole FC Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-04-05 20:40 Fulanito KPMG Audyt Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-04-05 21:30 Beer Crew Astech Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-04-08 18:25 AXA XL Brat Albert WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Michał Pondel
2019-04-08 19:00 Rycerze Ni FC AmRest Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marta Toczek
2019-04-08 19:10 MAHLE Shared Services FC ŻWiR WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Michał Pondel
2019-04-08 19:50 Selsey Logintrade Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marta Toczek
2019-04-08 19:55 Unit4 F.C. Stowarzyszenie Odra-Niemen WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Michał Pondel
2019-04-08 20:40 Industrial Solutions Group Tigers WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Michał Pondel
2019-04-08 20:40 Capgemini Termo Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marta Toczek
2019-04-08 21:30 Sancho Panza Elita Nowy Dwór Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marta Toczek
2019-04-09 18:25 ORA Wrocław KP Ogrodomania WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-04-09 19:00 Prezesi 3M Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-09 19:10 FLHF Afera Neonowa WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-04-09 19:50 AWL II Beer Crew Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-09 19:55 Wolves Wrocław InsERT Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-04-09 20:40 BNY Mellon Wielka Niewiadoma WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-04-09 20:40 Klueh AWL Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-09 21:30 Astech Deloitte Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-10 18:25 AWL Kadra Fresenius United WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Michał Pondel
2019-04-10 19:00 Leroy Merlin Wrocław Fulanito Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-04-10 19:10 ForceGSM Tomtex WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Michał Pondel
2019-04-10 19:50 Coyote Logistics Core Services Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-04-10 19:55 Real Compensación Szpilmacherzy WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Michał Pondel
2019-04-10 20:40 LeanForge Impel WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Michał Pondel
2019-04-10 20:40 Blitz Wrocław GOJA Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-04-10 21:30 Za Bezpieczny Weekend KPMG Audyt Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-04-11 18:25 Brak Sponsora Bus Marco Polo WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-04-11 19:00 Kuchcik Kuźniki Klueh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-11 19:10 Piorun Zaodrze T.B 85 Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-04-11 19:50 Dżentelmeni AWL Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-11 19:55 Gumzamet Fidasz Old Blue Angels WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-04-11 20:40 Football Crew Wrocław Baumit WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-04-11 20:40 Rycerze Ni AWL II Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-11 21:30 JaCierpieDole FC Axiom United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-12 19:00 The Old School Eko-Okna S.A. Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-04-12 19:50 FiGA FC Velicante Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-04-12 20:40 CSWIiCh Przyjaciele Tifosek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-04-12 21:30 Awan-Bud Wrocław Virtual Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-04-15 18:25 Bus Marco Polo MAHLE Shared Services WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Maciej Siwek
2019-04-15 19:00 Capgemini Medserv United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-04-15 19:10 KP Ogrodomania Wolves Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Maciej Siwek
2019-04-15 19:50 Selsey Core Services Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-04-15 19:55 Żar Tropików FLHF WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Maciej Siwek
2019-04-15 20:40 Tomtex Industrial Solutions Group WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Maciej Siwek
2019-04-15 20:40 KPMG Audyt Team AWL II Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-04-16 18:25 Fresenius United LeanForge WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-04-16 19:00 Klueh CSWIiCh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-04-16 19:10 Brat Albert Gumzamet Fidasz WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-04-16 19:50 Eko-Okna S.A. Astech Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-04-16 19:55 Impel Unit4 F.C. WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-04-16 20:40 T.B 85 Team Real Compensación WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-04-16 20:40 Elita Nowy Dwór Blitz Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-04-16 21:30 Beer Crew Za Bezpieczny Weekend Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-04-17 18:25 Afera Neonowa AWL Kadra WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-04-17 19:00 AWL Prezesi Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-17 19:10 Brzmienie Miasta AXA XL WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-04-17 19:50 Fulanito Rycerze Ni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-17 19:55 InsERT Team Zielone Anioły WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-04-17 20:40 Baumit ForceGSM WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-04-17 20:40 Virtual Team FC Velicante Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-17 21:30 Deloitte AWL II Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-04-18 18:25 Cloud FC Soccer Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-04-18 19:00 Awan-Bud Wrocław Axiom United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-04-18 19:10 Old Blue Angels ORA Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-04-18 19:50 KPMG Audyt Team Leroy Merlin Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-04-18 19:55 Stowarzyszenie Odra-Niemen Brak Sponsora WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-04-18 20:40 FC AmRest The Old School Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-04-18 20:40 Tigers Szpilmacherzy WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-04-18 21:30 GOJA Wrocław Kuchcik Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-04-23 18:25 Gumzamet Fidasz ORA Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-04-23 19:00 Leroy Merlin Wrocław Eko-Okna S.A. Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marta Toczek
2019-04-23 19:10 BNY Mellon Football Crew Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-04-23 19:50 3M Elita Nowy Dwór Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marta Toczek
2019-04-23 19:55 Wolves Wrocław Old Blue Angels WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-04-23 20:40 Unit4 F.C. AWL Kadra WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-04-23 20:40 Za Bezpieczny Weekend Fulanito Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marta Toczek
2019-04-23 21:30 KPMG Audyt Team FC AmRest Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marta Toczek
2019-04-24 18:25 FC ŻWiR Afera Neonowa WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-04-24 19:00 The Old School Beer Crew Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marta Toczek
2019-04-24 19:10 AXA XL Cloud FC WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-04-24 19:50 Coyote Logistics Awan-Bud Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marta Toczek
2019-04-24 19:55 Brat Albert Brzmienie Miasta WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-04-24 20:40 Wielka Niewiadoma Szpilmacherzy WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-04-24 20:40 CSWIiCh Blitz Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marta Toczek
2019-04-24 21:30 Core Services FC Velicante Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marta Toczek
2019-04-25 18:25 Bus Marco Polo Fresenius United WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-04-25 19:00 Capgemini FiGA Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-25 19:10 Soccer Team InsERT Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-04-25 19:50 Przyjaciele Tifosek Klueh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-25 19:55 Zielone Anioły KP Ogrodomania WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-04-25 20:40 AWL GOJA Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-25 21:30 Prezesi Wybrzeże Klatki Schodowej Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-26 19:00 Rycerze Ni Deloitte Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-26 19:50 Termo Team Axiom United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-26 20:40 Selsey JaCierpieDole FC Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-04-26 21:30 Dżentelmeni Sancho Panza Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-05-06 18:25 Cloud FC Brat Albert WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-05-06 19:00 Fulanito Eko-Okna S.A. Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marian Przestalski
2019-05-06 19:10 MAHLE Shared Services Żar Tropików WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-05-06 19:50 Logintrade Medserv United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marian Przestalski
2019-05-06 19:55 LeanForge Unit4 F.C. WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-05-06 20:40 Industrial Solutions Group Football Crew Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-05-06 20:40 GOJA Wrocław Dżentelmeni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marian Przestalski
2019-05-06 21:30 Virtual Team Selsey Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marian Przestalski
2019-05-07 18:25 Brak Sponsora FLHF WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-05-07 19:00 Za Bezpieczny Weekend Leroy Merlin Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-05-07 19:10 ORA Wrocław Wolves Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-05-07 19:50 3M Przyjaciele Tifosek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-05-07 19:55 Stowarzyszenie Odra-Niemen Impel WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-05-07 20:40 T.B 85 Team Tigers WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-05-07 20:40 FC Velicante Wrocław Capgemini Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-05-07 21:30 Elita Nowy Dwór CSWIiCh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-05-08 18:25 Brzmienie Miasta Gumzamet Fidasz WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-08 19:00 Beer Crew Deloitte Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-08 19:10 Piorun Zaodrze BNY Mellon WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-08 19:50 Axiom United Coyote Logistics Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-08 19:55 Real Compensación Baumit WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-08 20:40 Szpilmacherzy Tomtex WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-08 20:40 Sancho Panza Blitz Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-08 21:30 Wybrzeże Klatki Schodowej Kuchcik Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-09 18:25 InsERT Team AXA XL WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-09 19:00 Rycerze Ni KPMG Audyt Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-05-09 19:10 Old Blue Angels Zielone Anioły WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-09 19:50 Medserv United Virtual Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-05-09 19:55 ForceGSM Wielka Niewiadoma WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-09 20:40 KP Ogrodomania Soccer Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-09 20:40 Termo Team Core Services Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-05-09 21:30 Astech FC AmRest Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-05-10 19:00 FiGA Logintrade Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-05-10 19:50 Klueh Prezesi Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-05-10 20:40 Awan-Bud Wrocław JaCierpieDole FC Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-05-10 21:30 The Old School Fulanito Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-05-13 18:25 Brak Sponsora LeanForge WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-05-13 19:00 Deloitte Za Bezpieczny Weekend Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-05-13 19:10 Bus Marco Polo Żar Tropików WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-05-13 19:50 Logintrade Termo Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-05-13 19:55 Gumzamet Fidasz Wolves Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-05-13 20:40 Football Crew Wrocław Wielka Niewiadoma WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-05-13 21:30 FiGA Selsey Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-05-14 18:25 AXA XL KP Ogrodomania WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adam Rynkowski Maciej Siwek
2019-05-14 19:00 Eko-Okna S.A. Beer Crew Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-05-14 19:10 Zielone Anioły ORA Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adam Rynkowski Maciej Siwek
2019-05-14 19:50 GOJA Wrocław 3M Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-05-14 19:55 Impel Fresenius United WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adam Rynkowski Maciej Siwek
2019-05-14 20:40 Real Compensación Tigers WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adam Rynkowski Maciej Siwek
2019-05-14 20:40 Sancho Panza CSWIiCh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-05-14 21:30 Awan-Bud Wrocław Capgemini Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-05-15 18:25 MAHLE Shared Services AWL Kadra WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-05-15 19:00 Axiom United Core Services Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-05-15 19:10 Piorun Zaodrze Tomtex WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-05-15 19:50 Dżentelmeni Wybrzeże Klatki Schodowej Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-05-15 19:55 Szpilmacherzy T.B 85 Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-05-15 20:40 Stowarzyszenie Odra-Niemen Afera Neonowa WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-05-15 20:40 Blitz Wrocław Kuchcik Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-05-15 21:30 Medserv United FC Velicante Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-05-16 18:25 FC ŻWiR FLHF WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-16 19:00 Leroy Merlin Wrocław Rycerze Ni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-05-16 19:10 Brat Albert InsERT Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-16 19:50 Virtual Team Coyote Logistics Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-05-16 19:55 Soccer Team Old Blue Angels WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-16 20:40 Industrial Solutions Group Baumit WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-16 20:40 Prezesi Elita Nowy Dwór Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-05-16 21:30 Fulanito Astech Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-05-17 19:00 KPMG Audyt Team The Old School Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-17 19:50 FC AmRest Za Bezpieczny Weekend Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-17 20:40 JaCierpieDole FC Termo Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-17 21:30 Dżentelmeni Klueh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-20 18:25 Football Crew Wrocław ForceGSM WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-05-20 19:00 Prezesi CSWIiCh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-20 19:10 Cloud FC Gumzamet Fidasz WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-05-20 19:50 Przyjaciele Tifosek Sancho Panza Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-20 19:55 AWL Kadra FC ŻWiR WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-05-20 20:40 Unit4 F.C. Brak Sponsora WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-05-20 20:40 Klueh Wybrzeże Klatki Schodowej Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-20 21:30 Wolves Wrocław Brzmienie Miasta Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-21 18:25 LeanForge MAHLE Shared Services WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-05-21 19:00 Medserv United Awan-Bud Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-05-21 19:10 KP Ogrodomania Brat Albert WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-05-21 19:50 FC Velicante Wrocław Termo Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-05-21 19:55 ORA Wrocław Soccer Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-05-21 20:40 Old Blue Angels AXA XL WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-05-21 20:40 Impel Bus Marco Polo Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-05-21 21:30 Deloitte Eko-Okna S.A. Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Dominik Zimny
2019-05-22 18:25 Tomtex Real Compensación WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-22 19:00 Axiom United Logintrade Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-05-22 19:10 InsERT Team Brzmienie Miasta WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-22 19:50 Beer Crew FC AmRest Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-05-22 19:55 Baumit Piorun Zaodrze WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-22 20:40 Blitz Wrocław Wybrzeże Klatki Schodowej Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-05-22 21:30 Za Bezpieczny Weekend Rycerze Ni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-05-23 18:25 FLHF Bus Marco Polo WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-23 19:00 The Old School Leroy Merlin Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-05-23 19:10 Wolves Wrocław Zielone Anioły WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-23 19:50 3M Kuchcik Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-05-23 19:55 Tigers Piorun Zaodrze WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-23 20:40 BNY Mellon Industrial Solutions Group WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-05-23 20:40 Fresenius United FC ŻWiR Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-05-23 21:30 GOJA Wrocław Elita Nowy Dwór Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-05-24 19:00 FiGA Coyote Logistics Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-05-24 19:50 Core Services Virtual Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-05-24 20:40 JaCierpieDole FC Capgemini Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-05-24 21:30 Astech KPMG Audyt Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-05-27 18:25 Fresenius United Brak Sponsora WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-05-27 19:00 Coyote Logistics Selsey Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-05-27 19:10 Impel MAHLE Shared Services WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-05-27 19:50 Przyjaciele Tifosek Dżentelmeni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-05-27 19:55 Afera Neonowa Unit4 F.C. WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-05-27 20:40 Żar Tropików Stowarzyszenie Odra-Niemen WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Adrian Miedziński Michał Pondel
2019-05-27 20:40 CSWIiCh GOJA Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-05-27 21:30 Beer Crew KPMG Audyt Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-05-28 18:25 AXA XL ORA Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-05-28 19:00 Za Bezpieczny Weekend The Old School Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marta Toczek
2019-05-28 19:10 Gumzamet Fidasz Zielone Anioły WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-05-28 19:50 3M Sancho Panza Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marta Toczek
2019-05-28 19:55 Brzmienie Miasta Cloud FC WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-05-28 20:40 Brat Albert Old Blue Angels WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Maciej Siwek Marian Przestalski
2019-05-28 20:40 Deloitte Fulanito Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marta Toczek
2019-05-28 21:30 Eko-Okna S.A. FC AmRest Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marta Toczek
2019-05-29 18:25 FLHF AWL Kadra WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-29 19:00 Virtual Team Logintrade Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-05-29 19:10 FC ŻWiR Stowarzyszenie Odra-Niemen WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-29 19:50 Astech Rycerze Ni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-05-29 19:55 ForceGSM BNY Mellon WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-29 20:40 Wielka Niewiadoma T.B 85 Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-05-29 20:40 Awan-Bud Wrocław Termo Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-05-29 21:30 FiGA Core Services Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-05-30 18:25 Cloud FC InsERT Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-05-30 19:00 KP Ogrodomania Gumzamet Fidasz Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-30 19:10 Żar Tropików LeanForge WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-05-30 19:50 Przyjaciele Tifosek Elita Nowy Dwór Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-30 19:55 Soccer Team Wolves Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-05-30 20:40 Wybrzeże Klatki Schodowej Sancho Panza Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-30 20:40 Brzmienie Miasta KP Ogrodomania WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-05-30 21:30 Prezesi Blitz Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-05-31 19:00 Klueh GOJA Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-05-31 19:50 Dżentelmeni Kuchcik Kuźniki Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-05-31 20:40 JaCierpieDole FC Medserv United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-05-31 21:30 FC Velicante Wrocław Axiom United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-06-03 18:25 AWL Kadra Stowarzyszenie Odra-Niemen WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-06-03 19:00 Selsey Awan-Bud Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Dominik Zimny
2019-06-03 19:10 Afera Neonowa Impel WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-06-03 19:50 Capgemini Virtual Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Dominik Zimny
2019-06-03 19:55 Tomtex T.B 85 Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-06-03 20:40 ForceGSM Industrial Solutions Group WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Marian Przestalski
2019-06-03 20:40 Coyote Logistics FC Velicante Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Dominik Zimny
2019-06-03 21:30 Fulanito Beer Crew Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Dominik Zimny
2019-06-04 18:25 BNY Mellon Real Compensación WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-04 19:00 CSWIiCh Dżentelmeni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-04 19:10 ORA Wrocław Brat Albert WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-04 19:50 Blitz Wrocław 3M Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-04 19:55 Football Crew Wrocław Piorun Zaodrze WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-04 20:40 Wolves Wrocław AXA XL WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-04 20:40 Sancho Panza AWL Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-04 21:30 AWL II Eko-Okna S.A. Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-05 18:25 Brak Sponsora MAHLE Shared Services WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-05 19:00 Medserv United Axiom United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-05 19:10 FLHF Impel WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-05 19:50 FC AmRest Deloitte Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-05 19:55 Baumit Szpilmacherzy WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-05 20:40 Unit4 F.C. FC ŻWiR WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-05 20:40 Wybrzeże Klatki Schodowej Przyjaciele Tifosek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-05 21:30 Elita Nowy Dwór Klueh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-06 18:25 LeanForge Bus Marco Polo WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-06-06 19:00 Rycerze Ni The Old School Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-06 19:10 Żar Tropików Fresenius United WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-06-06 19:50 Leroy Merlin Wrocław Astech Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-06 20:40 Wielka Niewiadoma Tigers WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-06-06 20:40 AWL Blitz Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-06 21:30 Kuchcik Kuźniki Prezesi Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-07 19:00 Core Services Logintrade Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Maciej Siwek Maciej Siwek
2019-06-07 19:50 JaCierpieDole FC FiGA Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Maciej Siwek Maciej Siwek
2019-06-10 18:25 Real Compensación Football Crew Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Michał Pondel
2019-06-10 19:00 KPMG Audyt Team Deloitte Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marian Przestalski
2019-06-10 19:10 AWL Kadra Żar Tropików WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Michał Pondel
2019-06-10 19:50 Zielone Anioły Brat Albert Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marian Przestalski
2019-06-10 19:55 Tigers Tomtex WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Michał Pondel
2019-06-10 20:40 Unit4 F.C. Fresenius United WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Marcin Niciński Michał Pondel
2019-06-10 20:40 MAHLE Shared Services Afera Neonowa Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adam Rynkowski Marian Przestalski
2019-06-11 18:25 KP Ogrodomania Cloud FC WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-06-11 19:00 Eko-Okna S.A. Za Bezpieczny Weekend Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-06-11 19:10 Piorun Zaodrze ForceGSM WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-06-11 19:50 CSWIiCh 3M Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-06-11 19:55 Brak Sponsora Impel WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-06-11 20:40 Old Blue Angels Brzmienie Miasta WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-06-11 20:40 FC AmRest AWL II Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-06-11 21:30 Sancho Panza Klueh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Kamil Struski Dominik Zimny
2019-06-12 18:25 MAHLE Shared Services Stowarzyszenie Odra-Niemen WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-12 19:00 Logintrade Capgemini Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-12 19:10 InsERT Team Gumzamet Fidasz WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-12 19:50 Wybrzeże Klatki Schodowej GOJA Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-12 19:55 Szpilmacherzy BNY Mellon WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-12 20:40 T.B 85 Team Baumit WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-12 20:40 FLHF Unit4 F.C. Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-12 21:30 Blitz Wrocław Przyjaciele Tifosek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-13 18:25 LeanForge Afera Neonowa WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-13 19:00 Dżentelmeni Prezesi Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-13 19:10 Zielone Anioły Soccer Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-13 19:50 Virtual Team FiGA Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-13 19:55 FC ŻWiR Bus Marco Polo WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-13 20:40 Industrial Solutions Group Wielka Niewiadoma WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-13 20:40 Core Services Medserv United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-13 21:30 Kuchcik Kuźniki AWL Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-14 19:00 Fresenius United Stowarzyszenie Odra-Niemen Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-06-14 19:50 Axiom United Selsey Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-06-14 20:40 JaCierpieDole FC FC Velicante Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-06-14 21:30 Termo Team Coyote Logistics Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Marian Przestalski
2019-06-17 18:25 ForceGSM Real Compensación WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-17 19:00 AWL Kadra LeanForge Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marian Przestalski
2019-06-17 19:10 AXA XL Zielone Anioły WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-17 19:50 Afera Neonowa Bus Marco Polo Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marian Przestalski
2019-06-17 19:55 Brat Albert Wolves Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-17 20:40 Industrial Solutions Group Piorun Zaodrze WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-17 20:40 Brak Sponsora Żar Tropików Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marian Przestalski
2019-06-17 21:30 Selsey FC Velicante Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marian Przestalski
2019-06-18 18:25 Brzmienie Miasta ORA Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-06-18 19:00 FiGA Awan-Bud Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-06-18 19:10 MAHLE Shared Services FLHF WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-06-18 19:50 Leroy Merlin Wrocław Beer Crew Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-06-18 19:55 Cloud FC Old Blue Angels WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-06-18 20:40 Baumit Tigers WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Maciej Siwek
2019-06-18 20:40 Medserv United Termo Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-06-18 21:30 AWL Wybrzeże Klatki Schodowej Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Janikowski Dominik Zimny
2019-06-19 18:25 InsERT Team KP Ogrodomania WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-06-19 19:00 Coyote Logistics Logintrade Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-19 19:10 BNY Mellon T.B 85 Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-06-19 19:50 Capgemini Axiom United Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-19 19:55 Football Crew Wrocław Szpilmacherzy WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-06-19 20:40 Wielka Niewiadoma Tomtex WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Michał Pondel
2019-06-19 20:40 Kuchcik Kuźniki Elita Nowy Dwór Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-19 21:30 The Old School Astech Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marta Toczek
2019-06-24 18:25 FC ŻWiR LeanForge WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-24 19:00 Logintrade Awan-Bud Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marta Toczek
2019-06-24 19:10 T.B 85 Team Football Crew Wrocław WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-24 19:50 AWL Kadra Brak Sponsora Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marta Toczek
2019-06-24 19:55 Impel Żar Tropików WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-24 20:40 Real Compensación Industrial Solutions Group WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Michał Pondel
2019-06-24 20:40 Termo Team FiGA Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marta Toczek
2019-06-24 21:30 Medserv United Selsey Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Adrian Miedziński Marta Toczek
2019-06-25 18:25 Fresenius United Afera Neonowa WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-25 19:00 GOJA Wrocław Przyjaciele Tifosek Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-06-25 19:10 Tigers BNY Mellon WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-25 19:50 AWL II Fulanito Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-06-25 19:55 MAHLE Shared Services Unit4 F.C. WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-25 20:40 Piorun Zaodrze Wielka Niewiadoma WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Marian Przestalski
2019-06-25 20:40 Elita Nowy Dwór AWL Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-06-25 21:30 JaCierpieDole FC Virtual Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Marcin Niciński Dominik Zimny
2019-06-26 18:25 Stowarzyszenie Odra-Niemen FLHF WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-26 19:00 Prezesi Sancho Panza Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-06-26 19:10 Bus Marco Polo AWL Kadra WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-26 19:50 Coyote Logistics Capgemini Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-06-26 19:55 Szpilmacherzy ForceGSM WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-26 20:40 Tomtex Baumit WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Kamil Struski Maciej Siwek
2019-06-26 20:40 Blitz Wrocław Dżentelmeni Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-06-26 21:30 Kuchcik Kuźniki CSWIiCh Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Marian Przestalski
2019-06-27 18:25 Gumzamet Fidasz Soccer Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-06-27 19:00 Axiom United Virtual Team Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-27 19:10 ORA Wrocław Cloud FC WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-06-27 19:50 AWL II Leroy Merlin Wrocław Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-27 19:55 Soccer Team AXA XL WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-06-27 20:40 Old Blue Angels InsERT Team WLB (ul.Skwierzyńska 1-7) Tomasz Pondel Marian Przestalski
2019-06-27 20:40 Żar Tropików FC ŻWiR Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Andrzej Malec Dominik Zimny
2019-06-28 19:00 Wybrzeże Klatki Schodowej 3M Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Maciej Siwek Maciej Siwek
2019-06-28 19:50 Core Services JaCierpieDole FC Kuźniki (ul. Sarbinowska 10) Maciej Siwek Maciej Siwek

Na szańcach 7A, Wrocław